TESLİMAT VE KARGO

Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye'nin her iline Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. 100 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir. K.K.T.C.' ye yapılan ürün teslimatlarında 100 TL ve üzeri alışverişler için kargo bedelinin ücretsiz olma durumu geçerli değildir.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. www.spazio.com.tr sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 17:00 'ye kadar verilen siparişler iş günlerinde en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınır. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı www.spazio.com.tr firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.