.

FRANCHISING

Spazio İle İşbirliği Olanakları

Güçlü ve şehirli kadını temsil eden, bayan giyim sektöründe marka değeri güçlü Spazio, temsil ettiği markanın kalitesini ve orijinalliğini Türkiye'nin her köşesine taşımak isteyen girişimcilerle çalışma olanaklarını değerlendirmektedir.

BAYİİ NASIL OLUNUR?

BUTİK Mağazaları...

Spazio markası kurulduğu günden itibaren markalaşmanın önemini bilerek yatırımlarını o yönde gerçekleştirmiştir. Konsept Mağazalar; Spazio markasının kurumsal kimliğinin, marka imajının birer yansımaları olup, sezon koleksiyonunun sergilendiği ve satışa sunulduğu mağazalardır. Mağazalarımızda, marka felsefemize özel tasarlanmış mimari konsept içinde modaya yön veren tasarımlar sunulmaktadır.

Spazio markası butik ve niş hizmetin önemini bildiği için bu konuda da size özel bir proje sunmaktadır. Butik Mağazalar; uygun metrekarelerde olup, bulunduğu bölgeye özel seçilmiş tasarımların sunulmasına olanak verir. Müşterilerine kendini özel hissettirecek detaylara öncelik verilen bu mağazalarda, yerel yapıya uygun temalar ön planda tutulur.

BAYİ Olmak İçin Gereken Şartlar
Açılacak mağazanın mutlaka seçilen bölgede bir 'Alışveriş Merkezi'nde veya cadde üzerinde olması...
'Butik Mağaza' açmak için, mağazanın 80-120 m2 arasında olması?

Tüm bayiler için
Açılacak mağazaların her biri için 30 m2'lik depo alanının olması gerekmektedir.
Açılacak mağazaların özel dekorasyon uygulamasını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Açılacak mağazalarda sadece Spazio ürün ve tasarımlarının satılması gerekmektedir.

İŞ ORTAĞI Sorumlulukları...
Bayii'nin kurumsal yapısına ve marka imajına uygun hizmet kalitesinde olması
Yatırım teminatı
İş gelişimi ve mağaza gelişimi için gerekli yatırım finansları oluşturmak
Hazır giyim sektöründe ya da yatırımcı olarak deneyim sahibi olmak
Bulunduğu bölgede diğer markalara karşı stratejileri ile rekabet ortamında başarı sağlamak.

KURUMSAL Sorumlukları...

Bayi Destek Birimi

Spazio; yurtiçi ve yurtiçinde tüm mağazalarında, müşterilerine alışveriş keyfini maksimum yaşatabileceği rahat bir ortam sunar. Spazio, mağazalarının tamamına her türlü hizmet desteği vermeyi garantiler. Bayilerine satış alanı oluştururken mimari ve tasarım uygulamaları konusunda gereken desteği verir ve uygulanmış ortam yaratımını sağlar. Bütün mağazalarda görsel gereklilikleri karşılar: Her türlü sunum, ürün yerleşimi ve vitrin materyallerinin hazırlanması?

Mimari Proje Desteği...

Spazio mağazalarına uygulanacak olan mimari proje hazırlığı işbirliği yaptığımız mimarlar tarafından gerekli keşif yapıldıktan sonra sanal ortama taşınarak 3 boyutlu mağaza dekorunuz hazırlanır. Uygulama kısmında mağazanın bulunduğu lokasyona ve mimari yapıya en uygun gelen konsept kurgulanarak, müşterilerin kendilerine uygun ürünlerle buluşturulması sağlanır.

Görsel Desteği...

Kurumsal kimliğin bütünlüğünün korunmasının ve marka imajının bayilerle birlikte ortak bir çalışma sürdürerek geliştirileceğinin bilincinde olan Spazio, mağazalarda kullanılacak her tür görsel tasarım, vitrin tasarımı, sezon açılış ve indirim dönemlerinde ihtiyaç görülen görsel desteği vermek için çalışır. Mağaza görsel destek birimi, müşteri & marka iletişimini görsel materyellerle destekleyerek satış performansını en üst seviyelere taşımak konusunda yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti...

Spazio ürünlerinin kalite standardı konusunda müşterilerinin güveni marka için birincil hedeftir. Her koşulda müşteri memnuniyeti için çalışılır.

SPAZİO FRANCHISING Seçenekleri...

1- KESİN ALIM

2- KONSİNYE ALIM

Bayiimiz olmak istiyorsanız
Konuyla ilgili detaylı bilgi ve her türlü sorunuz için; [email protected] mail gönderilir ya da 'Kurumsal Satış Müdürü', [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.
T. (0232) 425 79 79
F. (0232) 489 32 43
A. HALİT ZİYA Blv. NO.4, Konak İzmir (Türkiye)