.

GİZLİLİK

Spazio.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile bazı kişisel bilgilerinizi(isim,yaş,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Spazio sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, teslimat ve bilgilendirme işlemlerinin daha hızlı olması alanında yalnızca Spazio tarafından kullanılmaktadır. Spazio, üyelik formlarından topladığı bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiçbir şekilde spazio.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu sayede ödemeye yönelik tüm işlemlerin spazio.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.