.

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye'nin her iline Aras Kargo ile gönderilmektedir. 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. 500 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir. 

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. www.spazio.com.tr sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 17:00 'ye kadar verilen siparişler iş günlerinde en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınır. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı www.spazio.com.tr firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Aras Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.